• سبد خرید شما خالی است!

  • لیست مقایسه شما خالی است!

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

  • پرداخت آنلاین و اینترنتی

کاربران اسکرام‌تل می توانند در هنگام ثبت سفارش و نهایی کردن خرید، از طریق درگاه اینترنت بانک موجود در سایت اسکرام‌تل اقدام به پرداخت مبلغ مورد نظر کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش بوده و سفارش به صورت خودکار و مستقیم وارد مراحل آماده سازی ارسال می شود.

دقت داشته باشید که مراحل پرداخت کاملا توسط سیستم بانکی هدایت شده و شماره کارت و سایر مشخصات بانکی کاربران در سایت اسکرام‌تل ثبت نمی شود

چگونگی پرداخت اینترنتی:

کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را از طریق همه کارت های عضو شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا روی کارت‌های بانکی حک شده است.


  • پرداخت نقدی (تنها برای ساکنین مشهد)

این نوع پرداخت مخصوص دسته ای از کاربران عزیز می باشد که تمایل دارند در هنگام تحویل کالا و به صورت نقدی هزینه خرید را پرداخت نمایند.


  • پرداخت در محل تحویل با کارت خوان (تنها برای ساکنین مشهد)

کاربران محترمی که قصد دارند در هنگام تحویل کالا و در محل با استفاده از کارت و دستگاه POS، هزینه را پرداخت کنند می توانند، با انتخاب این مورد در هنگام نهایی کردن خرید، مبلغ را در هنگام دریافت کالا پرداخت نمایند. شایان ذکر است که در حال حاضر این قابلیت تنها برای ساکنین مشهد وجود دارد.