• سبد خرید شما خالی است!

  • لیست مقایسه شما خالی است!

شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

هدف اسکرام‌تل رضایت مشتری می باشد، لطفا پیش از هرگونه اقدامی برای بازگشت کالا، با تیم خدمات مشتریان اسکرام‌تل تماس گرفته و با توضیح شرایط، از اقدام های بعدی مطلع شوید، در این حالت تیم اسکرام‌تل با در نظر گرفتن شرایط شما، اقدام به باز کردن پروسه بازگشت کالا می کنند.

لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالاهنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، از باز کردن بسته بندی و تحویل گرفتن بسته یا امضای برگه تحویل خودداری فرمایید. چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردد که کالا دارای معایبی از جمله: شکستگی، خراشیدگی، روشن نشدن (و هر مشکلی که بدون روشن کردن دستگاه قابل تشخیص بوده) باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از 24 ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد و درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی و یا مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت 48ساعت از تاریخ تحویل کالا به خدمات مشتریان اسکرام‌تل اطلاع داده شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری به اسکرام‌تل اطلاع داده شود.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از سرویس بازگشت کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به اسکرام‌تل بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

آسیب دیدگی ناشی از حمل و نقل

مسئولیت تمامی کالا در هنگام ارسال به اقصی نقاط کشور، بر عهده شرکت های حمل و نقل یا بیمه کننده شرکت حمل و نقل می باشد.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به اسکرام‌تل بازگردانده شود.

نقص فنی

-اسکرام‌تل بنا به درخواست مشتری اجناس را به صورت آکبند، بدون تست و یا باز شده و تست شده ارسال می نماید. دقت داشته باشید که در هنگام تحویل کالا و پیش از امضا، کالا را چک نمایید و از صحت بسته بندی اطمینان حاصل نمایید.

در صورت وجود هر گونه نقص فنی در کالا، مثل پیکسل سوخته در گوشی همراه، شما می توانید ظرف مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا مورد را از طریق تلفن یا ایمیل به اطلاع اسکرام‌تل رسانده و سپس آن را به آدرس پستی اسکرام‌تل عودت دهید تا کالای جایگزین برای شما ارسال گردد، در غیر این صورت اسکرام‌تل مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

در صورتی که کالای دریافتی دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از کارشناسان اسکرام‌تل باز شود، اسکرام‌تل مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات، نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود و کالا تنها در کارتن یا جعبه اصلی آن به اسکرام‌تل بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

سرویس بازگشت کالا، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

·         درصورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

·         درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید اسکرام‌تل نبوده و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

·         درصورتی که اختلال، ناشی از ایرادهای جزئی و نرم افزاری (قابل رفع با Update و Reset) باشد، کالای شما توسط اسکرام‌تل به گارانتی تحویل داده شده و پس از اطمینان از اصلاح و سلامت دستگاه، به شما عودت داده می شود.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر از طریق تلفن به اسکرام‌تل اطلاع داده شود.

درصورت دریافت کالا، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

در صورت تایید بازگشت کالا، هزینه ها تا یک هفته کاری به حساب کاربر بازگردانده می شود.